میثم راستگو

عمران

پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشدمجازی عمران دردانشگاه امیرکبیر
نویسنده : میثم راستگو - ساعت ۱٢:٢٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢٥

  شرایط پذیرش دانشجوی مجازی کارشناسی ارشد عمران - پذیرش

 دانشجوی کارشناسی ارشدمجازی عمران دردانشگاه امیرکبیر


دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور در روز پنجشنبه 30 تیرماه 90 در چهار منطقه گرمسار، بندرعباس، ماهشهر و تهران به منظور جذب دانشجوی کارشناسی ارشد، آزمون ورودی برگزار می کند.

دانشگاه صنعتی امیرکبیر با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور در روز پنجشنبه 30 تیرماه 90 ساعت ده صبح در چهار منطقه گرمسار، بندرعباس، ماهشهر و تهران به منظور جذب دانشجوی کارشناسی ارشد، آزمون ورودی برگزار می کند.

داوطلبان می توانند درصـورت لـزوم و جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز آموزش الکترونیکی دانشگاه به آدرس الکترونیکی vu.aut.ac.ir مراجعه کنند.
شروع دوره از مهرماه 1390 خواهد بود و هدف از تشکیل دوره کارشناسی ارشد مجازی، ایجاد ظرفیت، گسترش دانش و تربیت متخصصان با استفاده از فناوری‌های نوین آموزشی و امکان تحصیل برای متقاضیان ادامه تحصیل که امکان حضور در دوره‌های حضوری را ندارند، بیان شده است.

شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی ورود به دوره
داوطلب باید طبق مقررات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منعی جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های کشور نداشته باشد، داوطلبان مرد نباید ازنظر نظام وظیفه منعی جهت ادامه تحصیل داشته باشند. برای پذیرفته شدگان واجد شرایط، معافیت تحصیلی صادر خواهد شد و دارا بودن مدرک کارشناسی یا بالاتر یا گواهی فراغت ازتحصیل تا شهریور ماه 1390 یکی از شرایط است.
همچنین آشنایی کافی با کاربری رایانه واینترنت، دسترسی به اینترنت پرسرعت ( ADSL یا اینترنت بیسیم) و توانایی پرداخت شهریه دوره یکی دیگر از شرایط دوره است.

ثبت نام از دوشنبه 23 خردادماه درسایت دانشگاه صنعتی امیرکبیر آغاز می شود و تا 13 تیرماه ادامه دارد.


زمان دریافت کارت ورود به جلسه
کارت ورود به جلسه آزمون در شهرهای گرمسار، بندرعباس و بندر ماهشهر فقط روز آزمون یعنی پنجشنبه 30 تیر 1390 از ساعت 7 تا 9 صبح توزیع می‌ شود.
کارت ورود به جلسه آزمون در تهران فقط روز چهارشنبه 29 تیر از ساعت 9 تا 12 صبح و از ساعت 14 تا 16 عصر توزیع می‌ شود.


دوستان برای عمران 3 تا گرایش مدیریت ساخت خاک و پی و سازه های دریایی داره به نظر من فرصت خوبی هستش که باید هزینه را هم مد نظر داشت که من از شهریه اطلاعی ندارم .البته با کاهش هزینه های بسیاری که اتفاق می افتد از جمله اینکه اصلا شما دیگر برای آموزش نیاز به محیط فیزیکی ندارید میشه گفت این سبک آموزش کمترین هزینه را دارا می باشد حتی کمتر از پیام نور البته اگر آقایون برای جیب شما عزیزان کیسه ندوخته باشند .

این هم لینک های دیگه که امیدوارم به کارتون بیاد :
http://vu2.aut.ac.ir/main/?persian=static&nodeID=5
http://aut.ac.ir/www/aut/main/?l=3&s=page&p=virtua

برای ثبت نام هم از لینک زیر استفاده کنید :
http://eregvu.aut.ac.ir


comment نظرات ()